Категорії
Проекти

Торговий Двір КУПЕЦЬКИЙ

18 вересня відкрився у м. Донецьку Супермаркет – Торговий Двір КУПЕЦЬКИЙ. Компанія “Д-Маркет” оголосила про успішне завершення проекту з автоматизації Торгового Двору Купецький. термінали збору даних. Як система управління товарорухом підприємства на основі моніторингу ринку було обрано рішення XiT Retail від компанії “ІКС-Маркет”. Система XiT Retail є спеціалізованим рішенням, призначеним для автоматизації діяльності супермаркетів продовольчих та не продовольчих груп товарів.

Ключовою особливістю XiT Retail є облік всіх практичних нюансів управління роздрібним товарорухом: замовлення та обробка товарів, що надходять, ціноутворення, продажу через каси за готівковий і безготівковий розрахунок, управління переміщеннями товару між складами об’єкта, інвентаризація, списання нестачі або зіпсованого товару, необхідність великої кількості спеціалізованих та управлінських звітів.

В рамках проекту, крім постачання обладнання, компанія “Д-Маркет” провела навчання персоналу, а також супроводжувала проект до самого відкриття магазину.

У новому магазині представлений широкий вибір продуктів харчування та супутніх товарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні записи

This site is registered on wpml.org as a development site.