Про компанію

Комплексні рішення щодо оптимізації бізнес-процесів

Успіх у сучасному роздрібному бізнесі залежить від основних факторів: програмного забезпечення, інфраструктури або технічного оснащення, системи оперативної передачі інформації, системи синхронізації даних, систем безпеки та безперебійного живлення.

Програмне забезпечення в роздрібному бізнесі є основою для успішного функціонування всіх додатків, у тому числі і інфраструктури, та Інтернет-технологій.
Звичайно без технічного оснащення програмне забезпечення не зможе виконати свої функції. Саме воно забезпечує напругу, збереження та фізичний обмін інформацією всередині підприємства зовнішнім світом.

Система передачі інформації, яка генерується самими бізнес-операціями-це і трансакції POS, і час входження карток, і всі трансакції, що постійно оновлюються самими програмами.

Останнім китом роздрібного бізнесу є система синхронізованої передачі інформації. Звичайно, всі розуміють, що немає необхідності зважувати кожну банку з горошком Del Monte – вони абсолютно однакові. Проте дуже важливо для виробника довести цю інформацію до відома всіх постачальників.

Не менш важливою для успішної торгівлі є також передача додаткової інформації про кожну одиницю: податкові коди, продовольче маркування, описи POS тощо. Для цього необхідно виділення спеціального порталу для відстеження та зберігання всієї додаткової інформації, але це вже перебуває у компетенції кожної окремої роздрібної компанії.

This site is registered on wpml.org as a development site.