Категорії
Новини

Як правильно вибрати та купити тютюн для кальяну

Широкий асортимент ускладнює вибір курильних сумішей, тому новачкам важко зрозуміти, який купити тютюн для кальяну, щоб можна було розслабитися і отримати максимум задоволення від куріння. Неароматизована продукція рідко використовується, а у складі ароматизованого муасселя є тютюнові листи, патока, гліцерин, ароматизатори та консерванти. Тютюн попередньо проходить процес вимочування для регулювання вмісту нікотину. За допомогою патоки структуру тютюну ущільнюють, зменшують гіркоту та роблять смак більш насиченим. Для покращення смакових характеристик потрібний також ароматизатор. Для поліпшення димності застосовують гліцерин, а консерванти запобігають появі цвілі.

На що слід звертати увагу при виборі тютюну

Щоб підібрати підходящий тютюн для кальяну, можна знайти безліч варіантів товарів. Перед тим як замовити варіант, що сподобався, слід звернути увагу на такі характеристики курильної суміші:

  1. Нарізка. Вона буває великою, середньою та дрібною, але перший та другий варіант перед забиванням у чашу потрібно подрібнити за допомогою ножа.
  2. Фортеця. Вона вимірюється в рівні вмісту нікотину в тютюновому листі, і чим він вищий, тим міцніший продукт.
  3. Димність. Ця властивість залежить від кількості гліцерину або сиропу з ароматизатором. Затяті курці люблять грати з димом, випускаючи кільця або проробляючи інші трюки.
  4. Жаростійкість. На відміну від попередніх пунктів цей параметр залежить від кількості використовуваного вугілля, і його можна самостійно регулювати. Жаростійкість залежить від нарізки, а також вимочки листя.
  5. Смакування. Під час куріння смак тютюну повністю розкривається, і цей показник зазвичай відповідає ароматизатор.

При великій кількості сиропу у суміші смакові характеристики продукту будуть більш насиченими та яскравими.

Якісна суміш для куріння з доставкою

Як говорив Вересаєв: «Коли курцеві захочеться курити, він легко знайде тютюн, який сам від себе сховав». Для багатьох любителів диму важливо купити якісний тютюн для кальяну, ціна при цьому часто є вирішальним фактором при виборі. У каталозі інтернет-магазину «Димок» запропоновано широкий вибір сумішей для куріння від популярних виробників, а зручні фільтри допоможуть швидко знайти варіант, який буде відповідати необхідним характеристикам . Доставка покупки здійснюється в будь-яке місто України, а за необхідності замовлення відправлять до зарубіжної країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні записи

This site is registered on wpml.org as a development site.