Категорії
Новини

Мобільний друк – нове рішення від компанії ІКС-Маркет

В умовах постійно зростаючої конкуренції на ринку рітейлу, торговим мережам потрібні нові інструменти для утримання своїх позицій. Мобільність – це не просто технологія, а можливість виконувати роботу будь-де, будь-коли.

Компанія «ІКС-Маркет» – провідний інтегратор у сфері автоматизації торгівлі та складського господарства виводить на ринок рішення для автоматизації процесів, пов’язаних з використанням мобільних терміналів та мобільних принтерів Zebra, для перевірки та друку цінників та етикеток – «Мобільний Друк».

Програма «Мобільний Друк» призначена для: збору даних про фактичні ціни на поличкові цінники в торговому залі; переоцінки товару (друк нових цінників) у залі за допомогою ТСД та мобільного принтера етикеток, заміни зіпсованих цінників. Для вирішення цих завдань використовуються мобільні термінали та мобільні принтери компанії Zebra.

Збір даних цінників може здійснюватися трьома способами:

  • сканування штрих-коду із цінника;
  • введення штрих-коду вручну;
  • введення артикулу вручну.

Нове рішення здійснює операції як у режимі on-line так і off-line, заощаджуючи час працівників, скорочуючи витрати та збільшуючи обороти торгового підприємства. Внаслідок впровадження «Мобільний Друк» зросте оперативність заміни цінників та друку етикеток.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні записи

This site is registered on wpml.org as a development site.