«Брусниця»

На даний момент у Донецькій області функціонує 9 магазинів «Брусниця», що позиціонуються у форматі «магазин біля дому». До кінця 2007 року планується відкрити 20 магазинів, а у 2008 році ще 80 магазинів у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях.

Компанія “Український рітейл”, що входить до групи “Систем Кепітал Менеджмент” (“СКM”), планує протягом 5 років збільшити мережу магазинів “Брусниця” до 500.

Категорії
Проекти

Торгова мережа «БУМ»

Торгова мережа «БУМ» – це молода компанія, яка динамічно розвивається і використовує все найкраще, що є у світовій практиці організації роздрібної торгівлі для того, щоб зробити кожну покупку максимально приємною і вигідною.

«Сарепта»

“Сьогодні, завтра і зараз “Сарепта” – все, завжди для Вас!” – гасло фірми. Адже для досягнення успіху в бізнесі фірма повинна відрізнятися від інших оригінальною та потрібною продукцією, низькими цінами, творчими здібностями персоналу, великими сервісними можливостями та уважним ставленням до партнерів.

Крім того, не стояти на місці, а перебувати у стані постійного розвитку, пошуку, розширювати свої можливості.

Відмінна риса «Сарепти» — її динамічність та високий потенціал. Фірма перебуває у постійному розвитку. Вона удосконалює стиль роботи, організує виробництво нових видів продукції, розширює ділові контакти.

А головним принципом її діяльності є висока якість продукції та обслуговування покупців.

МП ТОВ «Фірма Лія»

МП ТОВ «Фірма Лія» працює на ринку України з 1993 року, будучи дистриб’ютором усіх вітчизняних тютюнових компаній. Основну частку товарообігу становлять тютюнові вироби, але поряд з ними успішно розвивається торгівля продуктами, лікеро-горілчаною продукцією та побутовою хімією.

До складу фірми входять понад 50 торгових підрозділів: склади агентської мережі, універсами, магазини, павільйони, які щодня чекають на товар у певному обсязі та у чітко обумовлений час. Від своєчасної доставки залежить ритмічність торгівлі у кожному їх.

Категорії
Проекти Проекти Проекти Проекти

Торговий Двір КУПЕЦЬКИЙ

18 вересня відкрився у м. Донецьку Супермаркет – Торговий Двір КУПЕЦЬКИЙ. Компанія “Д-Маркет” оголосила про успішне завершення проекту з автоматизації Торгового Двору Купецький. термінали збору даних. Як система управління товарорухом підприємства на основі моніторингу ринку було обрано рішення XiT Retail від компанії “ІКС-Маркет”. Система XiT Retail є спеціалізованим рішенням, призначеним для автоматизації діяльності супермаркетів продовольчих та не продовольчих груп товарів.

Ключовою особливістю XiT Retail є облік всіх практичних нюансів управління роздрібним товарорухом: замовлення та обробка товарів, що надходять, ціноутворення, продажу через каси за готівковий і безготівковий розрахунок, управління переміщеннями товару між складами об’єкта, інвентаризація, списання нестачі або зіпсованого товару, необхідність великої кількості спеціалізованих та управлінських звітів.

В рамках проекту, крім постачання обладнання, компанія “Д-Маркет” провела навчання персоналу, а також супроводжувала проект до самого відкриття магазину.

У новому магазині представлений широкий вибір продуктів харчування та супутніх товарів.

Категорії
Новини

Бездротове відеоспостереження

Бездротове відеоспостереження дозволяє організувати інфраструктуру відеоспостереження скрізь, де необхідне бездротове охоплення.

Бездротове відеоспостереження забезпечує:

• масштабне охоплення місцевості або приміщень там, де проводове відеоспостереження не може бути встановлене внаслідок якихось обмежень, контроль за периметром на відкритій території;
• підтримку віддалених користувачів за допомогою потужного програмного забезпечення;
• можливість інтеграції в вже існуючі системи відеоспостереження з метою забезпечення віддаленого моніторингу;
• швидке реагування у разі загрози чи надзвичайної ситуації

Рішення може бути побудоване на різному устаткуванні:

• Камери відеоспостереження, цифрові або аналогові
• Пристрій оцифровки та передачі сигналу по мережах Ethernet/Internet
• Використання приймачів та передавачів Wi-Fi, що уможливлює передачу сигналу на відстані
• Сервер спостереження на базі комп’ютера, відеореєстратора або будь-якого іншого мобільного пристрою запису

Впровадження системи бездротового відеоспостереження ідеальне в індустріальних та промислових зонах та складських приміщеннях для виробничих компаній, міських умовах для органів громадської безпеки.

Таким чином, бездротове відеоспостереження – одна з найбільш швидко зростаючих програм віддаленого спостереження та бездротових технологій передачі відео. Правильно встановлене обладнання забезпечить ідеальний спосіб передачі відео потоків від віддалених камер відеоспостереження.

Новий дизайн фіскального реєстратора IKC-E260T

В асортименті компанії «Д-Маркет» з’явився фіскальний реєстратор IKC-Е260Т  з удосконаленим дизайном. Дизайн торкнувся індикатора фіскального реєстратора – він став більш ергономічним та сучасним.

У індикатора з’явилася можливість регулювання кута нахилу дисплея, горизонтального та вертикального зсуву щодо підставки. Це дозволило збільшити кут огляду для клієнта та розширило можливості для більш компактного розміщення обладнання на робочому місці касира.

Вакуумно-люмінісцентний індикатор нового дисплея забезпечує високу яскравість та покращений контраст.

Фіскальний реєстратор IKC-Е260Т випускається у двох колірних варіантах: чорному та білому. Це дає можливість оформляти інтер’єр касового місця відповідно до побажань замовника.

Новинка в асортименті лічильників банкнот

В асортименті банківського обладнання компанії Д-Маркет з’явився новий лічильник банкнот корпорації PRO Intellect Technology PRO-602M. Лічильник банкнот PRO-602M простий і зручний в експлуатації, має унікальну можливість перерахунку за номіналом, здійснює підсумовування по всіх номіналах для поточної валюти, обладнаний LCD дисплеєм.

Прилад рекомендується використовувати в банках, офісних приміщеннях, магазинах, касах перерахунку, де необхідні такі якості обладнання як швидкий рахунок та якісна перевірка середніх, великих обсягів валют України, СНД та інших держав.

Це обладнання має два види перевірки банкнот:

 • детекція ультрафіолетового захисту (9 рівнів);
 • детекція оптичної щільності (9 рівнів).

Особливістю обладнання є також:

 • звукова індикація кожної кнопки;
 • самоочисна поверхня датчиків;
 • можливість зупинення рахунку у динамічному режимі;
 • вбудована система видалення пилу SUCTION FAN;
 • швидкість рахунку 600/900/1200 банкнот за хвилину.
Категорії
Новини Новини Новини Новини

Сканер-ваги Diva

Сканер-ваги Diva – це ідеальне рішення для роздрібної торгівлі, які дбають про якість свого обслуговування. Установка терезів стала ще простішою завдяки вбудованій функції вирівнювання в горизонтальній площині. А для полегшення роботи касирів повне технічне обслуговування обладнання та інтеграція приладів з Metrologic Stratos S та сканерами компанії Datalogic виконується сертифікованим сервісним персоналом компанії МЕТТЛЕР ТОЛЕДО.

Найменші втрати при більшому навантаженні

Чи продаєте ви товари масою понад 6 кг? Яка мінімальна межа зважування на контрольних вагах? Сканер-ваги Diva дозволяють продавати товари масою до 15 кг, причому мінімальна межа зважування нової моделі ваги становить лише 40 г.

Міцність конструкції

У ході проведених технічних випробувань сканер-ваги Diva продемонстрували свою високу надійність за умов інтенсивного використання на контрольно-касових пунктах підприємств роздрібної торгівлі. А максимальна довговічність приладів є постійною турботою компанії МЕТТЛЕР ТОЛЕДО, провідного світового виробника контрольної ваги.

Необмежені можливості використання

Ваги Diva пройшли метрологічну атестацію та дозволені до застосування на всіх основних світових ринках. Терези Diva можуть застосовуватися для розрахунку ціни або виконувати функції звичайної ваги, дозволяючи уніфікувати обладнання для контрольного зважування у сфері міжнародної роздрібної торгівлі.

Технічні характеристики Сканер-ваги Diva Можливості та переваги ваг:

 • повний набір функцій сканера штрих-коду;
 • двоінтервальна система зважування дозволяє знизити мінімальну межу зважування, збільшити максимальну межу зважування та забезпечити більш високу роздільну здатність у нижній частині діапазону;
 • завдяки вбудованій функції вирівнювання у горизонтальній площині спрощується встановлення ваг;
 • функціональний та сучасний дизайн дисплею;
 • довговічна конструкція, стійка до дії води.

Можливості та переваги дисплея з функцією розрахунку ціни:

 • яскравий дисплей з підсвічуванням;
 • автоматичне вимкнення підсвічування для економії електроенергії;
 • відображення 5-розрядного значення маси, 6-розрядної ціни за одиницю товару, 6-розрядної підсумкової ціни та 4-розрядного значення маси тари;
 • клавіші тарування та встановлення нуля.

Можливості та переваги вагового дисплея:

 • яскравий дисплей з підсвічуванням;
 • автоматичне вимкнення підсвічування для економії електроенергії;
 • відображення 5-розрядного значення маси;
 • клавіші тарування та встановлення нуля.

Технічні характеристики ваг:

Найбільша межа зважування 0 … 6 кг, дискретність 0,002 кг
6 … 15 кг, дискретність 0,005 кгНайменша межа зважування 40 гІнтерфейси RS-232, кабельні перехідники Ц на замовленняСумісність роботи експлуатації -10 … +40C, вологість 0 … 85% без конденсаціїАвтоматична корекція нуля Забезпечує стабільні показання в нульовій точціСертифікати NTER OIML, CE

Мобільний друк – нове рішення від компанії ІКС-Маркет

В умовах постійно зростаючої конкуренції на ринку рітейлу, торговим мережам потрібні нові інструменти для утримання своїх позицій. Мобільність – це не просто технологія, а можливість виконувати роботу будь-де, будь-коли.

Компанія «ІКС-Маркет» – провідний інтегратор у сфері автоматизації торгівлі та складського господарства виводить на ринок рішення для автоматизації процесів, пов’язаних з використанням мобільних терміналів та мобільних принтерів Zebra, для перевірки та друку цінників та етикеток – «Мобільний Друк».

Програма «Мобільний Друк» призначена для: збору даних про фактичні ціни на поличкові цінники в торговому залі; переоцінки товару (друк нових цінників) у залі за допомогою ТСД та мобільного принтера етикеток, заміни зіпсованих цінників. Для вирішення цих завдань використовуються мобільні термінали та мобільні принтери компанії Zebra.

Збір даних цінників може здійснюватися трьома способами:

 • сканування штрих-коду із цінника;
 • введення штрих-коду вручну;
 • введення артикулу вручну.

Нове рішення здійснює операції як у режимі on-line так і off-line, заощаджуючи час працівників, скорочуючи витрати та збільшуючи обороти торгового підприємства. Внаслідок впровадження «Мобільний Друк» зросте оперативність заміни цінників та друку етикеток.

This site is registered on wpml.org as a development site.