Компанія D-Market Автоматизація бізнес-процесів

Що ми пропонуємо:

Автоматизація

Автоматизація підприємств роздрібної торгівлі і торгових мереж, ресторанів, барів, фаст-фудів, кінотеатрів, театрів, концертних залів, клубів, стадіонів тощо;

Термінали

Рішення на базі терміналів збору даних власної розробки «Переоблік»

Обладнання

Торговельне електронне обладнання. Сервісне обслуговування і технічна підтримка всього обладнання, що поставляється.

Бездротове відеоспостереження

Новинка в асортименті лічильників банкнот

Мобільний друк – від компанії ІКС-Маркет

Платформна низькопрофільна ваги ЯГУАР

Комплексні рішення щодо оптимізації бізнес-процесів:

Діяльність компанії D-Market.com.ua заснована на впровадженні передових технологій з використанням високотехнологічного обладнання. Тому першочергова увага на підприємстві приділяється підтримці високої якості виконуваних робіт та послуг. Організація працює з провідними світовими виробниками обладнання, продукція яких на сьогоднішній день набула широкого застосування на ринках розвинутих країн.

Успіх діяльності «D-Market.com.ua» в галузі високих технологій досягнуто завдяки професіоналізму співробітників та високому рівню її управлінської структури. Керівництво організації приділяє велику увагу проблемам навчання персоналу. Фахівці компанії регулярно відвідують найбільші українські виставки, а також проходять навчання, що дає змогу підтримувати високий рівень професіоналізму управлінського, торговельного персоналу, а також фахівців сервісної служби. Сервісне обслуговування і технічна підтримка всього обладнання, що поставляється. Розвинена система регіональних представництв та сервісних центрів дозволяє компанії успішно надавати весь спектр обладнання та послуг, а також здійснювати сервісну підтримку на всій території України.

Вступайте та отримуйте ексклюзивні пропозиції!

Постійні клієнти отримують доступ до ексклюзивних акцій, знижок та пропозицій.

This site is registered on wpml.org as a development site.